Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow)

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow)
Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow)

Eğer birilerini takip edip geri takip kazanmak istiyorsanız Instagram toplu takip etme işlemi işinizi görecek.

Instagram birkaç yıl öncesinde Faceook‘un bünyesine girerek çok büyük ilerleme katetti. Bu ilerlemenin arkasında kullanıcılar için yapmış olduğu özellikler diğer sosyal ağ platformlarını Instagram bünyesine ekledi diyebiliriz. Hikayeler modundan IG TV‘ye birçok özellik diğer sosyal medya platformlarına benzer şekilde bu ağa entegre edildi. Bunun sonucunda kullanıcı sayısında büyük artış ve memnuniyet oldu. Şimdi ise dünya üzerinde bir milyardan fazla kullanıcıyı bünyesinde barındırıyor. Birçok kişide Instagram sayesinde iyi kazançlar elde ediyor.

Instagram toplu takip etme nasıl yapılır?

Bu işlem genel olarak kişisel hesabımızın takipçi sayısını arttırmak ya da özel içerikli bir hesabımızın daha fazla kişi görerek içtenlikle takip etmesini sağlamak için yaparız. Aşağıdaki basit yönergeyi takip ederek Instagram toplu takip etme işlemini başarıyla yapabilirsiniz.

  1. İlk olarak masaüstü veya bir dizüstü bilgisayardan Instagram’a giriş yapıyoruz.
  2. Yüksek takipçiye sahip bir hesap buluyoruz ve o hesabın takipçiler kısmına giriyoruz.
  3. CTRL+F12 tuş kombinasyonunu tuşluyoruz ve Console kısmına aşağıda vermiş olduğumuz kodu yapıştırıyoruz ve Enter tuşuna basıyoruz.
  • Kod; “var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); } “

Ancak bu yöntem çok uğraştırmakla birlikte pek verim alınamayacak bir yöntem.

Instagram’da ki bütün özellikleri tek bir programda toplayan özel yazılım ile bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilir, hesabınızın kısa süre içerisinde büyümesini sağlayabilirsiniz. www.instazirve.com adresinde satılan yazılım ile rakiplerinizi geçebilir, kısa süre içerisinde hesabınıza değer katabilirsiniz.


Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi CopyCat Malware Virüsü Milyonlarca Android Cihazına Bulaştı Hakan Ateş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? GoPro 2017’de Hero 6 Kamera Piyasaya Sürmeyi Planlıyor Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri! Dropbox ve Drive’a Erişim Engeli!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır