Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow)

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow)
Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow)

Eğer birilerini takip edip geri takip kazanmak istiyorsanız Instagram toplu takip etme işlemi işinizi görecek.

Instagram birkaç yıl öncesinde Faceook‘un bünyesine girerek çok büyük ilerleme katetti. Bu ilerlemenin arkasında kullanıcılar için yapmış olduğu özellikler diğer sosyal ağ platformlarını Instagram bünyesine ekledi diyebiliriz. Hikayeler modundan IG TV‘ye birçok özellik diğer sosyal medya platformlarına benzer şekilde bu ağa entegre edildi. Bunun sonucunda kullanıcı sayısında büyük artış ve memnuniyet oldu. Şimdi ise dünya üzerinde bir milyardan fazla kullanıcıyı bünyesinde barındırıyor. Birçok kişide Instagram sayesinde iyi kazançlar elde ediyor.

Instagram toplu takip etme nasıl yapılır?

Bu işlem genel olarak kişisel hesabımızın takipçi sayısını arttırmak ya da özel içerikli bir hesabımızın daha fazla kiş igörerek içtenlikle takip etmesini sağlamak için yaparız. Aşağıdaki basit yönergeyi takip ederek Instagram toplu takip etme işlemini başarıyla yapabilirsiniz.

  1. İlk olarak masaüstü veya bir dizüstü bilgisayardan Instagram’a giriş yapıyoruz.
  2. Yüksek takipçiye sahip bir hesap buluyoruz ve o hesabın takipçiler kısmına giriyoruz.
  3. CTRL+F12 tuş kombinasyonunu tuşluyoruz ve Console kısmına aşağıda vermiş olduğumuz kodu yapıştırıyoruz ve Enter tuşuna basıyoruz.
  • Kod; “var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); } “
İlginizi Çekebilir :  Instagram'a sesli mesaj özelliği geldi!

Instagram toplu takip etme nasıl yapılır? (Follow) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

The Walking Dead hayranları Twitter’ı ayaklandırdı Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi Facebook Messenger çocuklar için “Uyku Modu” getirdi The Walking Dead 8.Sezon Hakkında Her Şey Ortaya Çıktı Firefox OS, Geliştirilmesi Sonlandırıldı Başbakan Binali Yıldırım Bilişim Çapında Önemli Açıklamalar Yaptı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır