Instagram’a Canlı Yayın Özelliği Getirildi

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Instagram’a Canlı Yayın Özelliği Getirildi
Instagram’a Canlı Yayın Özelliği Getirildi

Instagram son zamanlarda büyük yenilikler ile kullanıcının karşısına çıktı.Yeni özellikler ile platformu daha eğlenceli ve kaliteli hale getirmeyi hedefleyen Instagram bu seferde canlı yayın özelliğini kullanıcılara sundu.Kullanıcılar bu yeni gelen güncellemeden sonra canlı yayın açabilecek ve izleyebilecekler.

Uygulamanın yöneticileri dün yaptıkları açılamada, hikayeler özelliğine yeni bir özellik daha katarak kullanıcıya canlı yayın hizmeti sunduklarını açıkladılar.Açılan yayınlar tıpkı Facebook’taki gibi kullanıcılara bildirim ile gönderilecek.

Tıpkı Facebook’taki gibi canlı yayın esnasında kullanıcılar eşzamanlı yorum yapabilecek.Yapılan canlı yayında kaç kişinin izlediği bir sayaç şeklinde kullanıcıya gösterilecek.

Direct Mesajda Silinebilen Fotoğraflar 

Instagram ayrıca direct mesaj üzerinden gönderilen fotoğrafları silme özelliğini de kullanıcıya aktardı.Gönderilen fotoğrafta ekran görüntüsü almaya kalkışılınca fotoğrafı atan kişiye bir bildirim gönderilecek tıpkı Snapchat’daki gibi.

Getirilen bir başka özellik ise direct mesaj üzerinden gönderilen videolar tekrar izlenirse kullanıcıya bilgi gönderilecek.

Canlı yayın özelliği Android ve iOS kullanıcıları için dağıtılmaya başladı birkaç gün içerisinde bütün kullanıcılara ulaşılması hedefleniyor.

VİDEO


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Instagram’a Canlı Yayın Özelliği Getirildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya, dünyanın ilk yüzen nükleer santralini tamamladı Mostar Gençlik Bilişim Kampı Başlıyor SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı Siber İstihbarat ve Güvenlik Eğitimleri için Başvurular Başladı Sosyal Medya Bu Sefer Mark Zuckerberg’i Öldürdü VLC Player’dan “360 Derece” Özelliği Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır