Samsung büyük TV günleri başladı

Ana Sayfa » Tüketici Elektroniği » Samsung büyük TV günleri başladı
Samsung büyük TV günleri başladı

Samsung büyük TV günleri başladı. Samsung Electronics Türkiye’nin 31 Ekim tarihine kadar devam edecek olan Büyük TV Günleri kampanyası ile Büyük Ekran Ultra HD Samsung TV’ler küçük fiyatlarla satışa sunuluyor.

13 Ekim 2017 – İstanbul Samsung Electronics Türkiye, 13 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında Samsung satış noktalarına gelen ziyaretçilerin büyük ekran UHD Samsung TV’lere küçük fiyatlarla sahip olabileceğini duyurdu. Samsung Büyük TV Günleri’ne özel olarak tüketicilere sunulan ve stoklarla sınırlı olan fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin Ekim ayı sonuna kadar kampanyaya dâhil satış noktalarını ziyaret etmesi gerekiyor.

Galaxy S8 Hediye Seçeneği ile Kampanyalar Devam Ediyor!

Ayrıca Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesine özel olarak başlatılan QLED TV Günleri kapsamında Samsung QLED TV serisinin; 75Q8C, 75Q7F, 65Q8C, 65Q7F ve 65Q7C modellerinden birisini satın alanlara Galaxy S8 telefon hediyesi fırsatı da Ekim ayı sonuna kadar devam ediyor. Full HD TV’lere göre dört kat daha fazla detay sunan Samsung UHD TV’ler, gerçeğe yakın renk ve HDR Premium ile gelen parlaklıkla öne çıkıyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak Samsung Electronics Türkiye’nin özel olarak hazırlamış olduğu siteye ulaşabilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Samsung büyük TV günleri başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? Battlefield V eşli oyuncu özelliği ile geliyor Sıkılmadan İzleyebileceğiniz 5 Yabancı Dizi Twitter üzerinden Uber’e binlerce destek geldi! Hava kirliliği yeni nesillerde boy kısalığına sebep oluyor Google Chrome reklam filtreleme özelliği nasıl çalışır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır