Amazon ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için 1 milyar dolar harcadı

Ana Sayfa » Gündem » Amazon ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için 1 milyar dolar harcadı
Amazon ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için 1 milyar dolar harcadı

AmazonYüzüklerin Efendisi‘ dizisi için 1 milyar dolar harcadığını bildirdi.

Film yapımcısı Peter Jackson‘ın ve yazar J.R.R. Tolkien‘in Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit eserleri, tekrar ekranlarda bir dizi olarak görmek birçoğumuzun dikkatini çekiyor olabilir. İyi haber şu ki, Amazon‘un Yüzüklerin Efendisi dizisini başlatmayı planladığını duymuş olabilirsiniz.

Hollywood Reporter’ın bir raporuna göre, Amazon‘un dizi için oldukça adil bir miktar harcaması bekleniyor. Raporda, Amazon’un önümüzdeki dizinin üretimine 1 milyar dolarlık bir para harcayacağı (veya yatırım yapacağını) iddia ediliyor. Amazon daha önce yazar Tolkien, yayıncı HarperCollins ve New Line Cinema ile diziyi yayınlamaya hak kazanarak 250 milyon dolar harcadı.

Amazon ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için her sezonda ortalama 200 milyon dolar harcayabilir

Bu, aynı zamanda dizinin en az beş mevsimi olan bir taahhüdü de içeriyordu. Bu da her sezon ortalama olarak en az 200 milyon dolara mal olacağı anlamına geliyor. Sezon başına kaç bölüm olacağından emin değiliz, ancak şu anda en iyi fantastik TV dizilerinden biri HBO‘nun Game of Thrones diyebiliriz. Bu sezonun 2019’da gerçekleşecek son sezon için 15 milyon dolara mal olacağı söylenir. her.

Bu, 15 milyon dolar bile olsa, tüm sezon boyunca 100 milyon doların altına düşüyor. Bu da Amazon‘un gerçekten epik bir şeyler üretebileceğini gösteriyor. Amazon‘un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ne zaman yayınlanacağı, kimin rol oynayacağı vb. ile ilgili bir tarih yok. Ancak bu ayrıntıların daha sonraki bir tarihte ortaya çıkacağını umuyoruz.


Amazon ‘Yüzüklerin Efendisi’ dizisi için 1 milyar dolar harcadı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook’ta Android Oyunlarınızı ” Bilgisayar Üzerinden ” Canlı Yayın Yapabilirsiniz Motorola, Moto X5’i iptal ettiğini bildirdi En İyi Torrent Siteleri Ücretsiz Viking’s drakkars Steam Key’i Brazzers Rusya’da Yasaklandı Türkiye yeraltı siber suçlularının tehdidi altında

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır