Apple Yeni iPhone 8 İçin Fiyat Belirledi

Ana Sayfa » Gündem » Apple Yeni iPhone 8 İçin Fiyat Belirledi
Apple Yeni iPhone 8 İçin Fiyat Belirledi

Apple‘ın yeniden tasarladığı iPhone 8 modelleri bir önceki sürümlerine göre çok daha pahalı olacak.

Birkaç aydır gözümüz yeni çıkacak olan Note 8 ve yeni iPhone modelinde idi. Samsung Galaxy Note 8 tanıtıldı ve gözler bu sefer çıkacak olan iPhone 8 modellerine odaklandı. Toplamda 3 modelin tanıtılacağı lansmana uzak olmayan bir süre kaldı diyebiliriz.

Apple iPhone 8 modeli bir önceki modellere göre fiyatlarda yükselme görüldü

The New York Times’a göre, son birkaç ay boyunca duyduğumuz neredeyse çerçevesiz iPhone, bugünkü standart iPhone‘tan 350 dolardan fazla “yaklaşık 999 dolara” satacak. Önceki modellere göre bu kadar fiyat artışı göstermesi ülkemizdeki fiyat açısından cihazın satın alımlarını olumsuz etkileyebilir.

Gelecek ay Apple‘ın üç yeni iPhone‘u tanıtması bekleniyor. 3 cihazdan 2 si bir önceki iPhone sürümüne biraz katılmış özelliklerle gelecek. En büyük sürprizi en ilgi çekecek olan, neredeyse çerçevesiz denebilecek bir ön yüze sahip olan cihaz ilgi odağı olacak.

Şimdiye kadar bu iPhone‘un en az 1.000 dolar olacağı yönünde spekülasyonlar yapılıyordu. Son haberden sonra güvenilir bir kaynak olduğuna dair şüphe duymamalıyız. Times raporu ayrıca, yeni telefonun kablosuz şarj ve yüz tanıma özelliğini içerdiğini doğruluyor. Cihazın görünümünü büyük oranda doğruladı, bir home düğmesinin bulunmadığını bildirdi.


Apple Yeni iPhone 8 İçin Fiyat Belirledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Eyüp Samet Eriş24 Ağustos 2017

Haklısınız hocam fiyatlar baya yükseldi bence de kimse almaz zaten o paraya degmez bence almak isteyenlerde ucuzlamasıni bekleyebilir yok ben alacam derseniz size kalmış… güzel yazı emeginze sağlık

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple %100 yenilenebilir enerji ile çalıştıklarını açıkladı Google, Reklam Hedeflemesi İçin Gmail İçeriğini Taramayı Durduracak Microsoft yapay zeka için 50 milyon dolar yatırım yapacak Android’den iOS’a taşıma işlemi nasıl yapılır? Facebook Uygulaması Şimdi 360 Derecelik Fotoğraflar Çekiyor Ücretsiz DSquad War Steam Key’i

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır