Apple iPhone 8’e Ait Kalıp Görselleri Sızdırıldı

Ana Sayfa » iOS » Apple iPhone 8’e Ait Kalıp Görselleri Sızdırıldı
Apple iPhone 8’e Ait Kalıp Görselleri Sızdırıldı

Apple iPhone 8‘e ait olduğu iddia edilen kalıp görseller internet ortamına sızdırıldı. Bu sayede ortaya çıkan tasarımı destekler niteliğe sahip oldu.

Son zamanlarda internet ortamına sızdırılan Apple‘a ait olduğu iddia edilen telefon parçaları sonucunda gün geçtikçe bazı tahminlerde ortaya çıkıyor. Özellikle, sızdırılmış şemalar ve kalıpları, iPhone 8‘in cihazın arkasına Touch ID algılayıcı yerleştirmediğini ve Touch ID‘nin ve ve Apple Pay‘ın tamamen kullanışını tersine çeviren bir tasarım kararı verdiğini belirtti.

Apple iPhone 8’de tür özellikler göze çarpıyor

Bunun yerine, iPhone 8‘in Touch ID sensörünün OLED ekranına yerleştirilmesinin bir yolunu bulduğuna dair söylentilere rastlanıyor; bu da aslında bir dev cam parçası olan ekranında bir habercisi denebilir. Daha ilgi çeken şey ise, iPhone 8 çerçevesinin ekranın dört bir yanında sadece 4mm boşluk olduğu söyleniyor. Kısaca, iPhone 8, mağaza raflarına girdiği zamana kadar gördüğümüz en akıllı telefon tasarımı sayılabilir. Meizu Mi Mix 2 hazırlamış olduğu konsepti hayran bırakınca sırasıyla Samsung ve Apple bu yönden tasarım kapmış görünüyor.

Bu tasarımı destekleyen iPhone 8 sızıntısı, Slashleaks tarafından ortaya çıkarılan sızdırılmış bir iPhone 8 kalıp ve diyagramı olarak birbirlerine uyumluluk gösteriyor. Özellikle dikkat çeken kısım kalıplarda Touch ID yer almaması, ortaya çıkan tasarımı destekler biçimde.

iPhone 8‘in Ekim veya Kasım gibi uzun süre beklenirken beklenene yakın bir tasarımın çıkması da beklentilerimizi karşılıyor gibi.

 


Apple iPhone 8’e Ait Kalıp Görselleri Sızdırıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TwitchCon 2018 için tarih ve yer onaylandı Android 7.0 ile Gelecek Yenilikler Ve Güncelleme Gelecek Cihazlar Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? (13 Temmuz 2018) Bill Gates Arizona’da akıllı şehir inşa ediyor Spotify’ın Üst Düzey Yöneticilerinden Biri Terör Saldırısında Vefat Etti Apple Park Nisan’da Açılıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır