Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Önemli iddia!

Ana Sayfa » Gündem » Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Önemli iddia!
Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Önemli iddia!

Eski Fenerbahçe muhabiri ve şuan TRT Spor’da yorumculuk yapan Ferudun Niğdelioğlu, Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu hakkında önemli bilgiler aktardı. Peki Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Ulaştırılan bilgiye göre tedaviye cevap vermezse Aziz Yıldırım, tedavi için ameliyat masasına yatmak zorunda kalacak.

Ferudun Niğdelioğlu, Aziz Yıldırım’ın kalbinde ki damarlarda 4 tanesinin tıkalı damar olduğunun tespit edildiğini açıkladı. Anjiyo ve stent tedavileri cevap vermezse Yıldırım’ın ameliyat masasına yatacağını dile getirdi.

Niğdelioğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

”Fenerbahçe Eski başkan Aziz Yıldırım’a yapılan tetkikler sonrası 4 damarının tıkalı olduğu tespit edilmiş. Anjiyo ve stent ile sonuç elde edilemez ise açık kalp ameliyatı olacakmış. Allah Şafi ismiyle şifa versin. Bir an önce sağlığına kavuşmasını yüce Allah’tan diliyorum.”


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Önemli iddia! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

E3 2018 etkinliğinde neler duyurulacak? The Walking Dead 8.Sezon Hakkında Her Şey Ortaya Çıktı Amazon yapay zeka için yatırım yapacak Facebook’ta Bir Açık Daha Bulundu ! Tesla Model 3’ün Anahtarı Olmayacak ! Yeni Güncellemeyle Artık Herkes WhatsApp’dan Dosya Paylaşımı Yapabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır