v Black Mirror 5.sezon Netflix tarafından doğrulandı - Webtakibi

Black Mirror 5.sezon Netflix tarafından doğrulandı

Ana Sayfa » Gündem » Black Mirror 5.sezon Netflix tarafından doğrulandı
Black Mirror 5.sezon Netflix tarafından doğrulandı

Black Mirror 5.sezonu Twitter üzerinden Netflix tarafından doğrulandı

Herkesin sevdiği dystopian kurgu programı Black Mirror, beşinci sezon için yenileniyor. Netflix, Twitter’da dizinin sezon 5 ile ilgili haberi doğruladı ve “Be Right Back” etiketli bir şifreli teaser paylaştı. Dizinin dördüncü sezonu geçen sene Netflix‘te piyasaya çıktı, bir sonraki sezondan biraz önce olacak serbest bırakılmaya hazır.

Dizi, Charlie Brooker ve yönetici yapımcı Annabel Jones‘tan bu gösteriyi İngiltere’nin Channel 4‘ü ile başlattıktan sonra aldı. Üçüncü ve dördüncü sezonlarda daha sonra çevrimiçi akış servisiyle ilgili ilk tanıtım yapıldı. Şimdiye kadar yaklaşan sezon hakkında çok fazla bilgi gösterilmedi, ancak bu beklenen bir şey. Normalde, dizinin önümüzdeki sezonunda piyasaya sunulacak aylarda nelerin dahil edileceğine dair pek fazla bilgi almıyoruz.

Black Mirror 5.sezon kaç bölümden oluşacağı henüz bilinmiyor

Dizinin sezon 5’in distopya kurmaca sınırlarını daha da ileri götürmeye çalışacağından eminiz. Charlie Brooker‘in antoloji serisinin dördüncü sezonunda robotik köpekler, kalma uygulamaları ve daha fazlası gibi konular ele alındı. Netflix‘in şu ana kadar ortaya koymadığı şey; dizinin bir sonraki sezonunun piyasaya sürülmesi ve beşinci sezonda kaç bölüm olacağı.

 


Black Mirror 5.sezon Netflix tarafından doğrulandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

LG CS:GO Masters Turnuvası’nda ödüller teslim edildi Snapchat Facebook Sayfası Silindi Audi geleceğin en iyi otomobil markası seçildi Samsung Galaxy S9’un fiyatı belli oldu Microsoft’un ortaya çıkan patenti, katlanabilir çift ekrana sahip IEEE Kocaeli Üniversitesi F5 Days başlıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır