Cem Korkmaz ihtihar mı etti?

Ana Sayfa » Gündem » Cem Korkmaz ihtihar mı etti?
Cem Korkmaz ihtihar mı etti?

Başta Mediakraft bünyesinde çalışmış olup birçok filmde rol alan Cem Korkmaz, intihar ettiği doğrulandı.

Kendisini özellikle Mediakraft bünyesi üzerinde YouTube‘da eğlenceli içeriklerinden tanıdığımız ‘neşeli insan’ bugün intihar ettiği çalıştığı partnerlik şirketi tarafından doğrulandı. Olayın duyulması ilk olarak Fatih Yasin tarafından resmi Twitter hesabından paylaşıldı ve silindi. Tweet de intihar ettiği savcının olay yerine gittiği söyleniyordu. Ama birçok insan bunu şaka amaçlı olarak algılamıştı.

Olaylar kısa süre içerisinde sosyal medyaya yayılmasıyla birlikte birçok ünlü resmi sosyal medya hesaplarından olayı onayladı ve baş sağlığı diledi. Şuan için elimize ulaşan bilgiler var, ancak konuyla ilgili açıklama yapılmadan paylaşmamız yakışır bir hareket olmayacaktır.

Cem Korkmaz neden intihar etti?

Olayın doğrulama kısmına gelirsek intihar haberi ilk olarak başta Fatih Yasin ve Burak Güngör tarafından duyuruldu. Daha sonrasında belli başlı YouTuberlar ve tanınmış insanların doğrulaması üzerine sahte bir haber olmadığı anlaşıldı. En son olarak çalıştığı partnerlik şirketi Dijitalartı tarafından intihar ettiği doğrulandı. Ancak neden intihar ettiği hakkında belli bir açıklama yapılmadı. İntihar sebebi hakkında bazı söylentiler var ancak bu büyük acıdan sonra net olmadığı sürece, daha doğrusu ailesi tarafından açıklama gelmediği sürece bu tür iddiaları belirtmeyi hoş bulmuyoruz.

Videolarda kendisini neşeli bir haliyle, kızdığında bile bizleri YouTube içeriklerinde güldürmeyi başaran bir insan olarak tanıdık. Hepimizin başı sağ olsun, seni unutmayacağız…

Cem Korkmaz kimdir?

Özellikle sosyal medya mecrasında adını daha çok duyduğumuz, geçtiğimiz aylarda Mediakraft bünyesinden ayrılan, içerik üretiminde Mediakraft‘ta büyük emeği olan Korkmaz, aynı zamanda usta oyuncu Muhittin Korkmaz‘ın oğludur. Muhittin Yılmaz’ı bir çoğumuz G.O.R.A filminden hatırlamaktayız.

Cem Korkmaz’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler;
A.R.O.G, Bekle Beni Yarın, Recep İvedik 4,  Diğer Yarım, Bizim Ev

Cem Korkmaz’ın Oynadığı Tiyatrolar;
Düşsefer, Ziggurat Ya Da Piçler, Clown Sketch


Cem Korkmaz ihtihar mı etti? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ING Hackathon için geri sayım başladı Güneş Tutulması Sonrası Google Trendi: Gözlerim Acıyor Google Anlam Verilemeyen Bir Özellik Test Ediyor Nokia Kişiye Özel 1Tbps Hızında İnternet Hizmeti Sunacak! Facebook anketler, Twitter’ın anket özelliğini ödünç aldı Arkadaşlarınızı Fake İnstagram ile Trolleyin!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır