Facebook Live’dan Yeni Özellikler Geliyor

Ana Sayfa » Gündem » Facebook Live’dan Yeni Özellikler Geliyor
Facebook Live’dan Yeni Özellikler Geliyor

Şimdi 4 saate kadar yayın yapabilirsiniz.

Eğer Facebook Live‘ın size daha büyük bir fırsatla gelmesini bekliyorsanız bu hafta sizin haftanız. Facebook Live daha uzun yayına imkan sunuyor.Sosyal ağ yayın platformunda tam ekran video izlerken artık daha az dikkatinizin dağılacağı güncellemeler yaptığını duyurdu.

Şirket ,çok yakında tüm kullanıcıların ve VOD arşivlerinden ödün vermeksizin iki kat uzunluğunda  oturum başına dört saat gibi bir süre yayın yapabileceğini söyledi.

facenooklivemap

Facebook ayrıca video izlerken yorumları ve olayları gizleyen ’’video-only’’ özelliğini etkinleştirdi. Ekranı sağa kaydırınca dikkat dağıtan olay akışları geçici olarak kalkıyor. Bildirim geliyor fakat ekranda görünmüyor.

Fakat bu özellik işletim sistemine göre değişiyor.Eğer IOS  kullanıcısı iseniz problem yok. IOS‘da portrait ya da landscape modunda bu özellik kullanılabilecek.Ancak Android kullanıcıları ikinci yönlendirmeye kadar güncelleme beklemek zorunda.

Facebook Live’dan Yeni Özellikler Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Peggy Whitson Uzaya Gidecek Olan En Yaşlı Kadın OlduFacebook Canlı Yayın Özelliği Bilgisayarlara da GeldiGelecek Teknolojilere Açılan KapıInstagram’a Canlı Yayın Özelliği GetirildiInstagram 600 Milyon Kullanıcıya UlaştıPrisma’ya Video Desteği Geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır