Facebook’ta Android Oyunlarınızı ” Bilgisayar Üzerinden ” Canlı Yayın Yapabilirsiniz

Ana Sayfa » Gündem » Facebook’ta Android Oyunlarınızı ” Bilgisayar Üzerinden ” Canlı Yayın Yapabilirsiniz
Facebook’ta Android Oyunlarınızı ” Bilgisayar Üzerinden ” Canlı Yayın Yapabilirsiniz

Bilgisayarımız üzerinden Android kullanımı sağlayan BlueStack, Facebook Live için oyunculara destek sağlayacak yeni özellik kullanıcı için çok harika bir özellik niteliği taşıyor.

Bir çok oyuncu için kazanç ve kitle bakımından popüler olan ve canlı yayın yapmamıza yarayan Youtube ve Twitch dışında bize bir gelir sağlamasa da (uzun sürmeyeceğini bilerek en kısa zamanda gelir imkanı sağlayacağına inanıyoruz) sağlamasa da son zamanlarda da Facebook üzerinden canlı yayın yaparak popüler olan insanları tanıyoruz. Ama ne yazık ki Facebook Live‘da oyuncular için bir hayli işleri zor diyebilirim. Bu sorun için çözüm bulmak isteyen BlueStack ekibi yaptığı özellik ile Facebook üzerinde canlı yayın sunan oyunculara rahatlık sağlayacak bir nitelik getirdi.

BlueStack bu konuda çalışmalarını geliştirerek yeni gelen özellik ile PC üzerinde Android oyunlarını rahatça oynarken Facebook‘ta canlı yayın yapabilir, ekran pozisyonlarını değiştirebilir, hatta canlı video akışını ve yorum akışını anlık olarak rahat bir arayüzde takip edilebilir harika ve rahat bir özellik getirilmiş. Az önce dediğimiz özelliklerden ekran pozisyonunu daha da açmış olursak web kamerası ile görüntünüzü kapsayan bir şekilde ne tür bir pozisyonda durması için değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Ayrıca sadece oyun olarak algılamazsa bunun dışında bir çok alanda işlev gören işlerde kullanmamıza yardımcı olabilir. Bugünlerde video içeriği üretimi arttığından üretilen içeriklerin alanlarında ilginç ve ilgi çekici yerlere gitmesi ile bu özellik Facebook Live ilgi yoğunlaşabilir.

İlginizi Çekebilir :  Apple Hollywood Sektörüne Giriş Yapıyor

Facebook’ta Android Oyunlarınızı ” Bilgisayar Üzerinden ” Canlı Yayın Yapabilirsiniz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD vize başvurularında sosyal medya hesapları incelenecek 7000 mAh Kapasiteli Bataryaya Sahip Telefon : Gionee M2017 Apple HomePod ilk yazılım güncellemesini aldı Google, Goo.gl URL kısaltma hizmetini kapatacak WhatsApp yılbaşı itibariyle belirli cihazlarda çalışmayacak ÖSYM LYS Sınav Sonuçlarına Nereden Bakabiliriz ? ÖSYM’den Son Dakika Açıklaması!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır