Game of Thrones, 7. Sezonuna Ait İlk Fragmanı Yayınlandı

Ana Sayfa » Gündem » Game of Thrones, 7. Sezonuna Ait İlk Fragmanı Yayınlandı
Game of Thrones, 7. Sezonuna Ait İlk Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones‘un yeni sezonuna sadece birkaç ay kala yeni sezona ait ilk fragman yayınlandı.

Game of Thrones‘un dönüşünden sadece birkaç ay uzaktayız ve aylar süren spekülasyon ve teaserlardan sonra HBO nihayet yeni sezondan bekleyebileceğimiz şeylerin bir kısmını gösteren tam bir fragman yayınladı.

Game of Thrones’un 7.sezonuna dair neler yaşanıyor?

Fragmanı biraz açacak olursak(spoiler); Kraliçe Cersei savaş için birlik düzenliyor, Jon Snow Kuzey’de savaşa hazırlanıyor ve elbette Daenerys ve ejderleri sonunda Demir Taht’a göz kulak olarak Westeros’a dönüyor.

Dizi, 16 Temmuz‘da HBO‘da yedinci sezon olarak yeniden izleyici karşısına çıkacak. Bu süreç içerisinde fragman videosu paylaşılmadan önce izleyicileri meraktan öldürecek 7.sezona ait bir sürü kareler paylaşmıştı. Şimdi ise yeni sezona ait ilk fragmanı yayınlamasıyla birlikte aylar kala kullanıcıları meraktan çatlatabilir gibi. Yine her zamanki dizi sektöründe yapılan bir şey ki izleyicileri meraka sokmak dizinin gelecek olay örgüsüne dair merakını dahada artırıyor.

Dünyanın bir çok yerinde popüler olarak izlenen diziler bu tür sürprizler yaparak yine her zamanki gibi izleyicileri meraktan çatlatmayı çok seviyorlar. Bu sayede izleyicide daha da merak uyanıyor.


Game of Thrones, 7. Sezonuna Ait İlk Fragmanı Yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İsrail firması Cellebrite sattığı kit Apple cihazlarını tehdit ediyor Şoförsüz Araçlar El İşareti Kullanarak Durdurulacak Facebook Blue Whale Aramalarını Engelledi Çift monitör nasıl yapılır? Çift monitör ayarlama Apple iPhone X ön siparişi başladı! Yeni Galaxy Note 7 İçin Tarih Açıklandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır