Gayri Resmi Hesap El Bab’da bir gün geçirdi

Ana Sayfa » Gündem » Gayri Resmi Hesap El Bab’da bir gün geçirdi
Gayri Resmi Hesap El Bab’da bir gün geçirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ tarafından YouTube üzerinde yayına başlayan Gayri Resmi Hesap Suriye El Bab’da sosyal medya fenomeni Reynmen (Yusuf Aktaş) ile bir gün geçirdi.

AK Parti genel başkan yardımcılığını ve aynı zamanda Ar-Ge’den sorumlu genel başkan yardımcılığı görevini yürüten Hamza Dağ göreve getirildiğinden bu yana yaklaşık 6 aydır bu proje üzerinde çalıştığını belirtti.

“Gençler bazı Youtuber’ları sıkı takip ediyor. Onlarla siyasetçileri buluşturacağız. Ayrıca siyasetçilerin kendi aralarında yaptıkları halı saha maçları gibi siyaset dışında gündelik hayatlarından çekimler de olacak. Bunu bir inovasyon projesi olarak hazırladık, altı aydır geliştiriyoruz. Bakanlarımız da zaman buldukça videolarıyla kanalımızda olacak. Gençlere ulaşmayı, onların bizi daha iyi tanımalarını hedefliyoruz.”

Gayri Resmi Hesap El Bab’da bir gün geçirdi

Şeklinde açıklama yapan Hamza Dağ Gayri Resmi Hesap YouTube kanalında ilk olarak Kafalar grubu ile buluşmuştu. Bu günlerde ise sosyal medya fenomeni olan Reynmen (Yusuf Aktaş) ile birlikte yakın zamanda teröristlerden arındırılan El Bab şehrinde video çektiler.

Video 9 Şubat Cuma günü hem Gayri Resmi Hesap hemde Reynmen’in (Yusuf Aktaş) kanalında yayınlanacak. Sosyal medya hesaplarında açıklama yapan Reynmen videodan gelecek olan paraları ise Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını açıkladı.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gayri Resmi Hesap El Bab’da bir gün geçirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Spotify 70 milyon ücretli aboneye ulaştığını duyurdu Instagram dondurma (kapatma) işlemi nasıl yapılır? 2019 Türkiye’de En Çok Beğeniye Sahip 10 Facebook Sayfası Türkiye Yarışta nedir? Türkiye Yarışta nasıl indirilir? Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor Twitter isim uzunluğu 50 karaktere yükseltildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır