Hayalimdeki Robot Projesi, Çocukların Hayalindeki Robotu Bekliyor

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » Hayalimdeki Robot Projesi, Çocukların Hayalindeki Robotu Bekliyor
Hayalimdeki Robot Projesi, Çocukların Hayalindeki Robotu Bekliyor

Eğitim ve bilişim camiasından bir takım gönüllülerin oluşturmuş olduğu proje çocukların hayallerinde robot projesini anlatan bir video bekliyor.

Hayalimdeki Robot projesinin asıl amacı çocukların teknolojiye, geleceğe ve hayallerine olan ilgisini güçlü tutmak olup, çocukların hayalindeki robotu 30 saniye- 1 dakika arasında bir sürede bir video içeriği  birlikte anlatan bir büyükten veya ebeveyn desteği ile sitede yer alan ” Sende Gönder ” bölümünden gereken bilgileri doldurarak göndermek yeterli olacak.

Hayalimde Robot projesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nın kabul edildiği yıl olan 1927 yılı olarak, 1927 farklı çocuğa ulaşma amacıyla başlatılan projede, videolar tamamlandığında sponsor görüşmeleri başlatılarak 23 Nisan‘da çekiliş olarak kitap,robot seti gibi hediyeler alınacak.

Detaylı bilgi ve kayıt formu için hayalimdekirobot.com adresine gidebilirsiniz.


Hayalimdeki Robot Projesi, Çocukların Hayalindeki Robotu Bekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Twitter, şiddet içerikli hesaplara karşı uygulamalarını başlattı Sony E3 Konferansı’nda Tanıtmış Olduğu Bütün Oyunlar! Kurtlar Vadisi Darbe Alan Adı Mayıs’ta Tescillenmiş iPhone kilitleyen kod sorunu için güncelleme gönderdi Vodafone Müşterilerinin 2016 Özetini Çıkaran Sistem : Canım Telefonum E-Okul Notları Öğrencilerin Görünümüne Kapatıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır