HTC U11 EYEs, resmi olarak duyuruldu

Ana Sayfa » Gündem » HTC U11 EYEs, resmi olarak duyuruldu
HTC U11 EYEs, resmi olarak duyuruldu

HTC yeni amiral gemisi olacak HTC U11 EYEs cihazını resmi olarak duyurdu.

Birkaç gün önce gerçekleşen resmi açıklamalardan bir kaç sızıntı sonrasında, HTC‘nin nihayet HTC U11 EYEs formundaki 2018’deki en yeni ve ilk akıllı telefonunu sunacağını düşünüyoruz. Çoğunlukla özellikleri ve özellikleriyle ilgili söylentilerin yer aldığını, bu nedenle bu cihazın pek sürpriz oluşturacağını düşünmüyorum.
HTC U11 EYEs, telefona ilk bakışta, şirketin geçtiğimiz yıl kabul ettiği “Liquid Design (Sıvı Tasarımı)” ile tasarım açısından HTC U11+‘e benzer bir tasarım sergileyecek. Parlak yüzeyi, telefonun oldukça şık görünmesini sağladığı için bu kötü bir şey olmayacak.

HTC U11 EYEs özellikleri neler?

Spesifikasyonlara göre, telefon, 2016’da piyasaya sürülen Qualcomm Snapdragon 652 yonga setiyle güçlendirilecek. Bu da yonga setinin şu an yaklaşık 2 yaşında olduğunu gösteriyor. Bu güçlü olmadığı anlamına gelmez, sadece 2018 model cihaz için biraz daha modern bir şeyi tercih etmiş oluruz. Ancak işlevi daha güçlü olacağından emin olabiliriz.

Diğer özellikler arasında 2160×1080 LCD ekran, 4GB RAM ve 64GB dahili depolama yer alıyor. Ayrıca OMP ve 4K video kaydına sahip 12MP f/1.7 arka taraftaki kamera ve 5MP çeşitliliğe sahip çift ön-bakan kamera da olacak. Telefon ayrıca 3.930mAh pil, IP68 sertifikası da içeriyor. Cihaz 473 dolar fiyata sahip olacağı söyleniyor ve bu da Tayvan Doları dönüşümden sonra 500 dolar civarına denk geliyor.


HTC U11 EYEs, resmi olarak duyuruldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran’da yayınlanacak İsminize Ait Bütün İstatistikleri Ortaya Koyan Site En iyi asker telefonları – Askerde kullanılacak telefonlar Nintendo Switch konsolu 17.8 milyon satış gerçekleştirdi Yerli Otomobilden Yeni Bilgiler Ulaştı! Bilişim Vadisinde Son Durum

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır