ING Hackathon 2016 Yarışması Başlıyor!

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » ING Hackathon 2016 Yarışması Başlıyor!
ING Hackathon 2016 Yarışması Başlıyor!

ING Bank, geleceğin dijital bankasını hayal edebilecek herkesi Hackathon‘a çağırıyor.

 

Bir çok yazılım geliştiricisinin belli bir zarfında, düşündüğü, kurguladığı ve üretim yapmış olduğu yarışma türü olan Hackathon, ING Bank‘ın bu sene ile üç senelik bir Hackathon ile bir çok yazılım geliştiricisi güzel deneyimler yaşamakta ve kendilerini geliştirmekte.

Yarışmanın amacı, Kolay Bankacılık altında iki tema arasında çözüm odaklı (” Her türlü finansal araç ve hizmete dair çözümlerin değerlendirileceği “Geleceğin Bankacılığı” ve herkes için erişilebilir olmasını kapsayan ve buna yönelik çözümleri değerlendireceğimiz “Engelsiz Bankacılık”, “) bir proje oluşturulması isteniliyor. Herhangi bir kısıtlama olmadan demeden önce telif hakkı içeren unsurlar içeren içerikler içeren bir proje barındıracak iseniz bunun için izin belgesi şart, proje için tek kural özgün ve ilk kez yapılacak olması ve daha önceden bu proje ile başka yerde ödül kazanılmamış olması gerekiyor.

ing-coin

 

Son başvuru tarihi 29 Ekim 2016 Cumartesi günü olup 5 Kasım 2016 Cumartesi 08:00‘de içeri giriş ve kayıtlar gerçekleştirilecek kahvaltıdan sonra açılış konuşması gerçekleştirilerek saat 12:00 da Hackathon başlamış olacak, 6 Kasım 2016 Pazar günü saat 12:00 da 24 saatlik verilen sona erecek daha sonra öğlen yemeği, jüri ön değerlendirilmesi ve projeyi jüriye sunumdan sonra saat 19:00 da ödül töreni başlamış ve yarışmanın sonuna gelinmiş olunacak.

 

Yarışma sonunda birinciye ING Global’de unutulmaz bir deneyim ve 7.500TL Teknosa Hediye Çeki, ikinciye 5.000TL Teknosa Hediye Çeki ve üçüncüye 2.500TL Teknosa Hediye Çeki verilecek. Ayrıca ilk 10’a sürpriz hediyeler verileceğini bildirildi

Yarışmaya katılmak isteyenler, bu deneyime sende ortak olmak istiyorsanız daha fazla detay için buraya tıklayarak resmi siteye gidebilirsiniz.

 


ING Hackathon 2016 Yarışması Başlıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek İOS 10’u Sakına Yüklemeyin! Facebook, Profil Resimleri İçin Yeni Özellik Test Ediyor Galaxy Note 8 için Android 8.0 Oreo güncellemesi geldi Porsche 9 ayda 185 binden fazla otomobil sattı Microsoft Translator, çevrimdışı AI çevirileriyle güncellendi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır