Milli Sporcu Gökhan Saki’nin Instagram Hesabı Ele Geçirildi

Ana Sayfa » Gündem » Milli Sporcu Gökhan Saki’nin Instagram Hesabı Ele Geçirildi
Milli Sporcu Gökhan Saki’nin Instagram Hesabı Ele Geçirildi

Türkiye ve Hollanda vatandaşı olan profesyonel Kick Boks sporcusu Gökhan Saki‘nin İnstagram hesabı ele geçirildi.

Saat 21.00 surlarında İnstagram hesabı ele geçirilen profesyonel milli sporcunun ifşa yayınlamakla karşı karşıya kaldı. Sosyal medya hesabı ele geçirilen Saki’nin, bir video bırakılarak takipçilere ve diğer insanlara bir duyuru amaçlı paylaşım gerçekleştirdi. Paylaşılan videoda milli sporcunun bir yalancı olduğunu ve 24 saat süresini başlatarak gerilim yaşatmış.

Kimin veya kimler tarafından ele geçirildiği bilinmeyen kişisel İnstagram hesabında paylaşılan video bütün dikkatleri üzerine çekiyor. Videoda yer alanlara göre; “Bu ülkeler sizinle gurur duyuyor mu? -O bir yalancı! -Kendisi onun söylediği kişi değildir. -Hollandalı, savaşçılarımızı eğlendiriyor. -Şimdi onu açığa vurma vakti, yarın sızıntılar başlıyor!” sözlerinden sonra 24 saatlik kronometre başlıyor.

 

New update tomorrow 11:00 Amsterdam Time The first leak of this liar Saki will be exposed #EndofSaki

Gokhan Saki (@gokhansaki)’in paylaştığı bir gönderi ()


Kronometre başlamadan önce bir cızırtı yer alıyor. Ses efektlerinden kaynaklanan bu cızırtı biraz rahatsız verici. Fakat yer alan cızırtının videoya gerilim estetiği olarak yapıldığını sanmıyoruz. Bize göre bir çeşit ses kaydı da olabilir.

Milli sporcu Gökhan Saki’nin hesabı kimler tarafından ele geçirildi?

Kimin veya kimler tarafından çalındığı tam olarak ortaya çıkmasa da ellerinde yarın saat akşam 21 surlarında açığa çıkaracağı bir materyal yer aldığını düşünebiliriz.


Milli Sporcu Gökhan Saki’nin Instagram Hesabı Ele Geçirildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin Fosil Yakıtlı Otomobil Satışlarını Yasaklayabilir Bill Gates Arizona’da akıllı şehir inşa ediyor Siber suçlar ekonomiye 600 milyar dolar zarar verdi FIFA Mobile, Android ve iOS İçin İndirilmeye Başlandı! Instagram hikayelere müzik ekleme özelliği getirecek TBV: Wikipedia yasağı, zarar veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır