SADES ileri seviye oyuncu kulaklıkları artık Türkiye’de!

Ana Sayfa » Gündem » SADES ileri seviye oyuncu kulaklıkları artık Türkiye’de!
SADES ileri seviye oyuncu kulaklıkları artık Türkiye’de!

SADES, geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yaparak yavaş yavaş mağazalarda yerini ediniyor.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına güçlü bir giriş yapan oyuncu ekipmanları üreticisi SADES, her seviye ve ihtiyaca uygun olarak piyasaya sürdüğü oyuncu kulaklıklarıyla öne çıkıyor. Şirket üst segment kulaklıklarında Realtek ve Bonigiovi Acoustics gibi önemli ses teknolojisi geliştiricileriyle birlikte çalışmakta. Türkiye’de satışa sunduğu amiral gemisi modelleri Spellond Pro ve Knight Pro’nun çarpıcı özelliklerini bir araya getirdik.

SADES Spellond Pro ne gibi özelliklere sahip?

Şirketin profesyonellere yönelik oyuncu kulaklığı Spellond Pro, dünyaca ünlü profesyonel oyuncular tarafından kullanılan ve üst seviye bir oyuncu kulaklığında aranan tüm özelliklere sahip özel bir ürün. SADES Spellond Pro, kendine has köşeli tasarımı ve yüksek malzeme kalitesiyle, görsel olarak diğer marka ve modeller arasından kolayca ayrılıyor. Şirket, Spellond modelinde ses teknolojileri uzmanı Bonigiovi Acoustics ile birlikte çalıyor. Bonigiovi Acoustics’in sağladığı DPS teknolojisi, oyundaki tüm sesleri derinlemesine hissetmenize olanak sağlıyor. 

Spellond Pro’nun diğer başlıca özellikleri şöyle; Single Player ve Multiplayer için farklı modlar. Ergonomik kullanım. Güçlü titreşim geri bildirimleri. MEME mikrofon. Markanın en üst seviye iki kulaklığından biri olan Spellond Pro, tüm ihtiyaçlara cevap verebilen bir model. Ama bir diğer seçenek olan Knight Pro da bir o kadar ilginizi çekebilecek düzeyde denebilir.

SADES Knight Pro ne gibi özelliklere sahip?

SADES’in en son teknolojileri kullanarak ürettiği amiral gemisi modeli Knight Pro, iyi tasarım, üstün ses teknolojisi ve rahat kullanımı bir arada kusursuz bir şekilde sunmakta. Dünyaca ünlü oyuncularında tercih ettiği SADES Knight Pro‘da Bongiovi Acoustics’in DPS ses teknolojisini kullanıyor. Buda dikkat çeken en büyük detaylardan birisi. Şirketin diğer üst seviye modellerinde olduğu gibi single player ve multiplayer modları bulunan kulaklık, en iyi oyun deneyimini arayanlar için ideal bir tercih. Knight Pro’nun diğer özellikleri şöyle; Hafızalı sünger yastıklar. Gürültü engelleyici mikrofon. Kablo üzerinde kolay kullanım butonları. LED ışıklı tasarım.

Şirketin bu yıl içerisinde sektöre atılmasıyla birlikte iddialı ürünler ortaya koyması bizi şaşırttı. Ayrıca hızlı bir şekilde satış lokasyonunu genişletmesi ve hızlı bir şekilde tanınmaya başlaması ayrı bir etki oluşturmakta.


SADES ileri seviye oyuncu kulaklıkları artık Türkiye’de! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Orkun Işıtmak Binlerce Abone Kaybetmeye Başladı KOSGEB desteklenen sektörler – Güncel liste 2019 Logan Paul, YouTube’ın sınırlarını zorlamaya devam ediyor Microsoft, güneş enerjisi için en büyük satın alımı yapıyor Ebola Virüsü Bulguları Kaybolsa da Maymunlarda Görülebilir! Samsung Galaxy S9 bataryası beklentileri karşılamayabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır