Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek

Ana Sayfa » Gündem » Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek
Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek

Samsung, mobil cihazlarında açık bulanlar için büyük miktarda para ödeyecek.

Şirket, bu ödül programını duyurmak için çıkartmış olduğu son cihazı beklemiş olabilir. Adından da anlaşılacağı üzere, yeni başlatılan Mobil Güvenlik Ödülleri Programı, şirketin en yeni ürün yazılımındaki güvenlik açıklarını bildirdiği için kullanıcılara ödeme yapacak.

Samsung bir açık için 200.000 dolara kadar ödeme yapacak

Bir açık tespit ederseniz ve sağlam araştırmalarla desteklerseniz, 200.000 dolara kadar büyük bir ödül elde edebilirsiniz. Teknoloji devinin belirttiği değer, Google‘ın (Android için) ve Apple‘ın beğenisine sunulan miktarlara uygun olarak hazırlanmış bir ödül bütçesi. Bu şirketler gibi (Microsoft, Facebook ve Twitter ile birlikte) ödül programı, Samsung‘un böcekleri ezmek için araştırmacılara ulaştığını görüyor.

Öncelikle, program Koreli üreticinin en son cihazlarıyla sınırlı değil. 2016 yılından itibaren piyasaya sürülen çeşitli telefon ve tabletleri kapsar (toplamda yaklaşık 38 cihaz). Ödülü kazanabilmek için, bir mobil cihaza fiziksel bir bağlantı veya üçüncü taraf uygulaması gerekmeden zarar verebilecek bir açıklama tespit etmeniz gerekecek. Bixies, Bixby dijital asistanı, Samsung hesabı, Pay hesabı ve Pass dahil olmak üzere şirketin diğer servislerindeki açıkların ortaya çıkması için de ödül verilebilir.

İlginizi Çekebilir :  Papara Nedir? Nasıl Kullanılır ve Avantajları Neler?

Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Steam’e Yüklü Miktarda Para Cezası Kesildi ByLock uygulaması hakkında bilmediğiniz 5 bilgi Apple’ın Tedarikcisi Imagination Technologies, Alınan Kararla Satışa Çıktı Google Partners Yaz Okulu Başlıyor Chrome 56 Yeni Özelliklerle Geliyor Twitter Sayesinde İlk Kez 360 Video Apple TV’ye geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır