Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek

Ana Sayfa » Gündem » Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek
Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek

Samsung, mobil cihazlarında açık bulanlar için büyük miktarda para ödeyecek.

Şirket, bu ödül programını duyurmak için çıkartmış olduğu son cihazı beklemiş olabilir. Adından da anlaşılacağı üzere, yeni başlatılan Mobil Güvenlik Ödülleri Programı, şirketin en yeni ürün yazılımındaki güvenlik açıklarını bildirdiği için kullanıcılara ödeme yapacak.

Samsung bir açık için 200.000 dolara kadar ödeme yapacak

Bir açık tespit ederseniz ve sağlam araştırmalarla desteklerseniz, 200.000 dolara kadar büyük bir ödül elde edebilirsiniz. Teknoloji devinin belirttiği değer, Google‘ın (Android için) ve Apple‘ın beğenisine sunulan miktarlara uygun olarak hazırlanmış bir ödül bütçesi. Bu şirketler gibi (Microsoft, Facebook ve Twitter ile birlikte) ödül programı, Samsung‘un böcekleri ezmek için araştırmacılara ulaştığını görüyor.

Öncelikle, program Koreli üreticinin en son cihazlarıyla sınırlı değil. 2016 yılından itibaren piyasaya sürülen çeşitli telefon ve tabletleri kapsar (toplamda yaklaşık 38 cihaz). Ödülü kazanabilmek için, bir mobil cihaza fiziksel bir bağlantı veya üçüncü taraf uygulaması gerekmeden zarar verebilecek bir açıklama tespit etmeniz gerekecek. Bixies, Bixby dijital asistanı, Samsung hesabı, Pay hesabı ve Pass dahil olmak üzere şirketin diğer servislerindeki açıkların ortaya çıkması için de ödül verilebilir.


Samsung, Cihazlarında Açık Bulanlara Büyük Miktar Ödeyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy S9 ‘Akıllı Tarama’ özelliği ile gelecek Grand Theft Auto IV Şimdi Xbox One’da Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG Sistem Gereksinimleri Saç Ekimi Hakkında Bilgiler ve Kullanılan Teknoloji Jahrein, Twitch’deki Yayınlarına Son Verebileceğini Açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır