Samsung Galaxy S9 bataryası beklentileri karşılamayabilir

Ana Sayfa » Gündem » Samsung Galaxy S9 bataryası beklentileri karşılamayabilir
Samsung Galaxy S9 bataryası beklentileri karşılamayabilir

Samsung Galaxy S9 bataryası hakkında yeni söylenti doğruysa beklentiler üzerinden yeni cihazın bataryası bizi tatmin etmeyecek gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy S8 ve S8+ özellikleri, 3.000mAh ve 3500mAh‘lık bir batarya oluşuyordu. Bu batarya, diğer  telefon üreticilerinin çoğuyla aynı seviyede. Bazıları, muhtemelen 2018’in Galaxy S9 ve S9+‘ların bunu değiştirebileceğini umduğunu ve bunun da öyle olacağını umduğundan emin ancak çok fazla emin olmamalıyız. Çinli web sitesinde Digi.tech.qq.com’da ter alan bir yazıya göre Galaxy S9‘da 3.200mAh‘lik bir pil bulunuyor. Galaxy S9+‘dan bahsedilmiyor, ancak muhtemelen daha büyük olacak. Fakat buna benzer bir batarya bekleyebiliriz. Bunun anlamı, eğer rapor doğruysa, Galaxy S9‘un bataryası sadece önceki modele göre 200mAh daha büyük olacaktır, ki bu gerçekten fazla değil. Eğer rapor doğruysa yeni amiral gemisini almayı düşünen cihaz kullanıcıları bu durumda tekrar düşünmesine sebebiyet verebilir.

Samsung Galaxy S9 bataryası önceki amiral gemisine göre yeteri performans gösterebilir mi?

200mAh, muhtemelen telefonun yeni donanımla güçlendirileceğini göz önüne alırsak fark oluşturmayacak. Ancak daha önce, yeni Exynos 9810 yonga setinin %15 daha fazla güç verimli olmasının beklendiği konuşuluyordu. Belki de fark edilebilir bir fark olabilir ,ama bunun için tam anlamıyla emin olamayız.

Bununla birlikte, Galaxy S9‘un bataryası o kadar da büyük olmayacağına şaşırmamalıyız. Samsung‘un tasarımını Galaxy S8‘e benzetmeye devam etmeyi planladığını duyduk, bu da fiziksel olarak daha büyük bir pil için fazla alan olmadığı anlamına geliyor. Ancak bunlar ortaya çıkan doğrulanmamış bilgi olmasından dolayı varsayımlar ve dahası doğru olmayabilir.

 

Samsung Galaxy S9 bataryası beklentileri karşılamayabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 acheter followers

RASTGELE İÇERİKLER

Ford Mustang GT “İyi Komşu Modu” ile Geliyor! Openload, Mahkeme Kararıyla Türkiye’de Engellendi! Wi-Fi bağlantısı ile bilgisayarı telefonla yönetme Google, 1,27 Milyar Dolarlık Vergi Ödemekten Kurtuldu Ordu Belediye Başkan Adayı gençleri yazılım dili öğrenmeye davet etti Apple Mağazasına Büyük Soygun!

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır