Samsung Çinli Otomotiv Firmasının Hissesini Alıyor

Ana Sayfa » Gündem » Samsung Çinli Otomotiv Firmasının Hissesini Alıyor
Samsung Çinli Otomotiv Firmasının Hissesini Alıyor

BYD akıllı telefonların artık o kadar da göz önünde olmadığını kabul etti. Şimdi akıllı telefon pazarı  fazla kazandırmıyor ve Samsung‘un para kazanmak için yeni yollara ihtiyacı var. Şirket bunu  beklenmedik bir yola yapıyor.

Teknoloji devi Çinli otomobil üreticisi BYD’nin bir hissesini satın alıyor ki en azından akıllı telefonları  ve elektrikli arabalar için parça işletmeleri yükseltmeye  yardımcı olsun. Ancak daha sonra ne olacağı daha önemli olabilir.

Samsung çeşitli işlerde olası ortaklıklar yapabileceğini söylüyor.İki şirket birlikte çalışmaya başlarsa hiç şaşırmayın.

Samsung BYD için %4 hisse talep ediyor

Samsung henüz hissesini açığa çıkarmadı. Çinli otomobil üreticisi’nin %4 vereceğine dair söylentiler var. Nasıl bir taahhütte bulunacakları kesin değil. Eğer her şey Samsung‘un planladığı gibi giderse kar yapıyor.

samsung

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektrikli araba satışları yükseliyor ve Samsung otomotiv üreticisi tarafına bataryasıyla işlemcisiyle her şeyi  sağlıyor. Büyük rakibi Apple kendi başına bir Ev tasarladığını bildirdi haliyle Samsung kenarda durak istemeyebilir.


Samsung Çinli Otomotiv Firmasının Hissesini Alıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ÖSYM LYS Sınav Sonuçlarına Nereden Bakabiliriz ? ÖSYM’den Son Dakika Açıklaması! Citadel Malware Virüsünü Geliştiren Rus Korsan Tutuklandı Android 7.0 ile Gelecek Yenilikler Ve Güncelleme Gelecek Cihazlar Apple Güney Kore’de Mağaza Açacak Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor Toyota’nın Destek Robotu İlk Ev Testini Tamamladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır