Snapchat’ın özel iPhone X lensleri artık mevcut

Ana Sayfa » Gündem » Snapchat’ın özel iPhone X lensleri artık mevcut
Snapchat’ın özel iPhone X lensleri artık mevcut

Snapchat‘ın iPhone X‘e özel beklenen lensleri şuanda mevcut olmaya başladı.

Apple‘ın iPhone duyuruları sırasında, şirket genellikle diğer şirketleri de ortaklıklar veya belirli ayrıcalıklı özellikleri duyuracakları bir yere getirmeyi seviyor. Örneğin, 2016’da iPhone 7 ve 7 Plus duyurulduğunda, Nintendo, iOS üzerinden Super Mario Run‘u duyurmak üzere sahneye çıktı.

Snapchat, şuan için iPhone X kullananlara özel üç adet özel lens sunuyor

Geçen sene iPhone X ile birlikte cihaza gelen özel Snapchat objektifleri ortaya çıkacaktı. Yaklaşık yarım yıl sonra, bu lensler nihayet burada olduğu gibi görünüyor. Şu anda yeni cihaz için sadece üç adet özel lensi var ve bu lensleri benzersiz kılan şey, cihazın TrueDepth kamera sistemini kullanacakları gerçeğidir.

Bu, Apple‘ın Face ID ve Animojis için kullandığı sistemle aynı; başka bir deyişle, diğer objektiflerle karşılaştırıldığında daha doğru/ gerçekçi olacak. Hatta daha “inandırıcı” olacaktır denebilir. Yine de bir yenilik özelliğinden başka bir şey değil ama yine de hoş bir şey. Nihayetinde çok özel lensler oluşturmaya yönelik planların olup olmadığından emin değiliz. Veya bu lensler sonunda diğer cihazlara yönelebiliyorsa, şimdilik iPhone X kullanıcılarının cihazları bir sıra önde oluyor.


Snapchat’ın özel iPhone X lensleri artık mevcut - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Minecraft, 85 milyon öğrenciye kodlama öğretti Başakşehir Living Lab İnovasyon Yarışması 2016 Galaxy Note 8 için Android 8.0 Oreo güncellemesi geldi Twitter eskiye dayanan tweetler için hesapları askıya alıyor Whatsapp’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor! Eski Telefonunuzu Güvenlik Kamerası Olarak Kullanma

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır