Twitter, Bu Sabah Dünya Çapında Sorun Yaşandı

Ana Sayfa » Gündem » Twitter, Bu Sabah Dünya Çapında Sorun Yaşandı
Twitter, Bu Sabah Dünya Çapında Sorun Yaşandı

Bu sabah, popüler sosyal medya ağı teknik sorunlarla karşılaşmaya başladı ve dünyadaki kullanıcılar hesaplarına erişmekte zorlandıklarını bildirdi.

Eğer sizde bu sabah sıkıntı yaşadıysanız sosyal ağ üzerindeki teknik sorundan dolayı girmediğini bilmeniz isteriz. Fakat Türkiye‘de etkisi olmadığı açıkça görülse de bu sabah dünya geneli büyük bir sıkıntı yaşanmışa benziyor.

 19 Mayıs günü, bu sabah, popüler sosyal medya ağı, kullanıcılara hesaplarına erişmekte zorlandıklarını bildiren teknik sorunlarla karşılaşmaya başladı. Sabahın erken saatlerinde, Twitter ABD ve Birleşik Krallığın Doğu Sahili boyunca, Japonya‘nın ve Güney Kore‘nin de aralarında bulunduğu Asya‘nın bazı kesimlerinde problemler yaşandı.

Fakat sorun çözülmedi ve hem mobil hem de masaüstünde siteye erişmeye çalışan kullanıcılar “Bazı şeyler teknik açıdan yanlış” diye bir hata mesajı gördüğünden, durumdan iyice sıkıldılar.

Twitter bu sorunla açıklamada bulundu.

Twitter, bu sabah 08.45‘te yayınlayarak konuyu onayladı; “Bazı kullanıcılar şu anda Twitter’a erişmek ve Tweeting‘le ilgili sorunlar yaşıyor. Konunun farkındayız ve bir karara doğru yol almaya çalışıyoruz. ” Fakat sosyal medya ağı bunu bildirirken sorun yaşayan kullanıcılar bunu ne yazık ki görme fırsatı yakalayamadılar.

İlginizi Çekebilir :  The Walking Dead hayranları Twitter'ı ayaklandırdı

Twitter, Bu Sabah Dünya Çapında Sorun Yaşandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin İlk Bilimkurgu Temalı Web Dizisi :Kutu Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak Philips, Li-Fi teknolojisini test etmeye başladı Openload, Mahkeme Kararıyla Türkiye’de Engellendi! Yeniden Tasarlanan Skype App Geliştiriliyor IEEE Kocaeli Üniversitesi F5 Days başlıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır