YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum?

Ana Sayfa » Gündem » YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum?
YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum?

Bugün öğleden sonra 14.30 surlarından sonra yaşananlar sonrasında kullanıcılar YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum? diye araştırmaya başladılar. Başta Google uygulamaları olmak üzere kullanıcıların sorun yaşadığı ortaya çıktı. İşte haberin detayları.

Yaşanan son gelişmelere göre YouTube kullanıcılarının siteye girilemediği görülmekte. Aslında yaşananları tümüyle ele alırsak bugün öğleden sonraki süreçte Google uygulamalarında kullanıcıların giriş yapmakta sorun yaşadığı ortaya çıktı.

YouTube çöktü mü?

Video izleme platformuna ve diğer Google uygulamalarında bağlantıda giriş sorunu olmasa da girişlerinde hata uyarısıyla karşılaştıkları görülüyor. Bu hatanın global mı yoksa sadece belli bir bölgeyi mi kapsıyor şuan için net bir bilgi yok.

YouTube’a neden giremiyorum?

Alınan son bilgilere göre kullanıcı girişi yapılmış Google uygulamalarında içeriklerin görüntülenmesinde sorun yaşanıyor. Siteye girmek isteyen kullanıcılar “Something went wrong…” hatasını alıyorlar fakat aksine gizli sekmeden veya giriş yapmadan girilince sitenin sorunsuz açıldığı ve içeriklerin görüntülenebildiği gözükmekte. Sorunun nedeni ve boyutu tam olarak bilinmese detay geldikçe girilecektir.


YouTube çöktü mü? Youtube’a neden giremiyorum? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google’a Bağlı Birim Verily, Doğaya 20 Milyon Sivrisinek Saldı QNB Finansbank’a Ait Olan Enpara İflas mı Etti? Far Cry 5, Steam üzerinde bazı ülkelerden kaldırıldı Samsung Galaxy J7 Prime’a Android 7.0 Nougat Gelecek Elon Musk, resmi olarak 2024’de insanları Mars’a gönderecek Mülteciler Java ve Veritabanı Eğitimi Alacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır