Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor

Ana Sayfa » Gündem » Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor
Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor

YouTube canlı yayınlarında mesaj satın alam özelliği geliyor.

Alphabet Inc‘in YouTube, Facebook Live‘da olduğu gibi, para kazanmalarına yardımcı olacak bir özellik ekleyerek, 10.000’den fazla abonesi bulunan kullanıcılar için mobil cihazlardan canlı akış yayınlanmaya başlandığını söyledi.

Video platformu, Salı günü bir blog yazısında, özelliği yakında tanıtacağını söyledi. Video platformu, kullanıcıların mesajlarını bir ücret karşılığında vurgulamasına izin veren “Super Chat” de başlatıyor. YouTube, “Super Chat, dijital çağdaki ön sıra koltuğuna para yatırmak gibi” dedi. 

Canlı akış izleyen herhangi bir fan, parlak renklerle vurgulanmış olan sohbet mesajlarını satın alabilir ve sohbet penceresinin üst kısmına beş saate kadar sabitleye bilecekmiş. Canlı Video, önemli spor etkinliklerini, Oscar ve Grammy ödül şovları gibi yüksek profilli etkinliklerin özel videolarını akışla rekabet eden şirketlerle, sosyal platformlarda son derece rekabetçi bir özellik haline getiriyor. 

Bu özellik ile hem karşı taraf olumlu sonuç olacak hemde YouTube bu özellikten çok iyi kazanç elde edecekmiş gibi gözüküyor. Yapılan yorumlar ücret karşılığında vurgulanınca canlı yayın yapılan kanalın dalına göre bu özelliği kullanacak kişiler iyi sonuç alacağından eminiz.


Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yerli antivirüs Dev Secure yurt dışına açılmaya hazırlanıyor Opera Kullanıcılarının Başı Dertte ! Şoförsüz Araçlar El İşareti Kullanarak Durdurulacak KFC tek başına yapabileceğiniz drone hediye edecek Apple iOS QR kod okuyucusunda güvenlik açığı keşfedildi Microsoft Wi-Fi saldırısı güvenlik açığını giderdi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır