Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor

Ana Sayfa » Gündem » Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor
Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor

YouTube canlı yayınlarında mesaj satın alam özelliği geliyor.

Alphabet Inc‘in YouTube, Facebook Live‘da olduğu gibi, para kazanmalarına yardımcı olacak bir özellik ekleyerek, 10.000’den fazla abonesi bulunan kullanıcılar için mobil cihazlardan canlı akış yayınlanmaya başlandığını söyledi.

Video platformu, Salı günü bir blog yazısında, özelliği yakında tanıtacağını söyledi. Video platformu, kullanıcıların mesajlarını bir ücret karşılığında vurgulamasına izin veren “Super Chat” de başlatıyor. YouTube, “Super Chat, dijital çağdaki ön sıra koltuğuna para yatırmak gibi” dedi. 

Canlı akış izleyen herhangi bir fan, parlak renklerle vurgulanmış olan sohbet mesajlarını satın alabilir ve sohbet penceresinin üst kısmına beş saate kadar sabitleye bilecekmiş. Canlı Video, önemli spor etkinliklerini, Oscar ve Grammy ödül şovları gibi yüksek profilli etkinliklerin özel videolarını akışla rekabet eden şirketlerle, sosyal platformlarda son derece rekabetçi bir özellik haline getiriyor. 

Bu özellik ile hem karşı taraf olumlu sonuç olacak hemde YouTube bu özellikten çok iyi kazanç elde edecekmiş gibi gözüküyor. Yapılan yorumlar ücret karşılığında vurgulanınca canlı yayın yapılan kanalın dalına göre bu özelliği kullanacak kişiler iyi sonuç alacağından eminiz.


Youtube’dan Mesaj Satın Alma Özelliği Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple test ekmeksizin daha ucuza pil değişimi yapacak Vodafone internet ayarları nasıl yapılır? (Android – iOS) 2019 Akıllı Telefon Kullanım Yaşı 9’a Geriledi Twitch’de Mobil Yayın Dönemi Başlayacak Yeni iPhone kalem desteğiyle 2019’da gelebilir Apple %100 yenilenebilir enerji ile çalıştıklarını açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır