v Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar? - Webtakibi

Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar?

Ana Sayfa » Gündem » Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar?
Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar?

Benzine zam geldi mi? Benzin fiyatları ne kadar? İşte EPGİS’in açıklaması:

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS)’ten yapılan açıklamada; “12/11/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; benzinde 19 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur” denildi

Ankara’da ortalama 6,81 liradan satılan benzinin litre fiyatı 7 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul’da 6,77 liradan 6,96 liraya, İzmir’de 6,83 liradan 7,02 liraya yükselecek.

Akaryakıt fiyatları, Türkiye’nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Benzine Zam Geldi mi? Benzin Fiyatları Ne Kadar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eleaf iStick Pico Mega 80w Mod Set Ürün İncelemesi En Çok Kazanan YouTube Yıldızları Açıklandı (2016) Snapchat Reklamverenleri Uygulamasına Çekmeye Çalışıyor iPhone Marka Cihaz Yüzünden Hayatını Kaybetti Müziklerle İlgilenenlere Özel; Musixmatch İşte en iyi dijital kameralar listesi 2018

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır