Microsoft Türkiye Yaz Okulu İçin Başvurular Başladı

Ana Sayfa » Bilim - Çevre » Microsoft Türkiye Yaz Okulu İçin Başvurular Başladı
Microsoft Türkiye Yaz Okulu İçin Başvurular Başladı

Microsoft, her yıl Türkiye‘de gerçekleştirmiş olduğu Microsoft Türkiye Yaz Okulu için başvurular başladı.

Her yıl Ağustos ayında 1000 öğrencinin arasından seçilen 100  öğrenci ile bir araya gelen Açık Akademi Yaz Okulu için başvurular başladı. Bu sene 31 Temmuz – 25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Açık Akademi Yaz Okulu’nda üniversite öğrencileri bir çok fırsattan yararlanacak.

Uygulama geliştirme eğitimlerinin yanı sıra gerçekleştirilecek olan farklı sektörlerden liderlerle bir araya gelerek onların başarı ve ilgam veren hikayelerini dinleme imkanı bulacaklar. İş dünyasını yakından gözlemle gibi bir çok gözlem şansı bulacaklar.

Microsoft Türkiye Yaz Okulu’nda bu yıl neler olacak?

Her yıl 100 öğrenciyle harika deneyim yaşatan Türkiye Yaz Okulu, bu sene birbirinden değerli konuşmacılarla bir araya geliyor. Önceki yıllar gibi bu yılda teknik eğitimler MVP’ler, MCT’ler ve BT profesyonelleri tarafından verilecek. Yoğun teknik eğitimlerde; bulut teknolojilerinden mobil ve masaüstü uygulama geliştirmeye kadar birçok farklı konuya değinilecek.

Bu yılki programda ise Xamarin, Chatbot, Unity, Microsoft Cognitive Services, VR/AR gibi teknolojiler yanında bir çok eğitim sektörün liderleri tarafından aktarılacak. Açık Akademi Yaz Okulu’na katılan her öğrenci, jüri önünde geliştirdiği projeyi sunma hakkına sahip olacak. Bu imkanı elden atmayıp şansınızı denemenizi öneririz. Daha fazla detay için buraya tıklayabilir, ilgili sayfaya yönlendirile bilirsiniz.


Microsoft Türkiye Yaz Okulu İçin Başvurular Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TRT’den Bilim Kurgu Dizisi Yolda! Sony VISION-S elektrikli otomobil konseptini tanıttı İZBAN işçileri ne kadar maaş alıyor? Aldığı maaş ne kadar? BlaBlaCar, Türkiye Ofisini Kapatma Kararı Aldı Alfa Romeo’nun Yeni Versiyon  Giulia’sı Cenevrede Tanıtılacak PUBG, Steam’da en çok indirilen üçüncü oyun oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır