Yeni iPhone çift SIM kartı özelliğine sahip olabilir

Ana Sayfa » Gündem » Yeni iPhone çift SIM kartı özelliğine sahip olabilir
Yeni iPhone çift SIM kartı özelliğine sahip olabilir

Çıkan yeni sızıntıya göre piyasaya sürülecek yeni Apple iPhone çift SIM kartı özelliği ile karşımıza çıkabilir.

6 Eylül’de China Mobile’ın Facebook sayfasında yayınlanan bir resme göre, Çarşamba günü duyurulacak olan yeni iPhone‘lar, çift SIM kart desteğine sahip olabilir. Yeni bir Apple cihazında çift SIM kartı özelliğinin sızıntılarını zaten gördük. Ancak bir şirketin sosyal medya hesabındaki paylaşım, GSMArena’nın da belirttiği gibi daha doğru bir onay gibi geldi.

China Telecom iPhone çift SIM kart

Şirket tarafından paylaşılan görselde gelecek olan donanımı doğrular nitelikte. Görselin sol üstteki büyük yazıda “Çift SIM’li Yeni Apple?” yazısı yazarken elmayı çevreleyen küçük ebatlardaki yazılar ağ kullanımı ve veri gibi çift SIM karta sahip olmanın yararlarını söylüyor.

Yeni iPhone çift SIM kartı özelliğine sahip olabileceğine dair birçok kanıt parçası bulunuyor

Sızan görüntülerde görülen bu farklılıklar, meşru taşıyıcıların yeni bilgileri taklit etmesine rağmen, bu sızıntıların bir kısmının sahte olabileceği veya spekülasyona dayalı olabileceği anlamına geliyor. Yine de, çift SIM üzerinde iPhone teorisini destekleyen başka kanıt parçaları var. Stray iOS 12 beta kodu çift SIM desteği ve hatta ikinci bir fiziksel SIM alanı ile ilgilidir. Temmuz ayı başlarında söylentiler, bir 6.5 inç OLED ekran ve çift SIM desteği ile bir iPhone X Plus oluştu.

çift SIM kartlar Android telefonların birçoğunda mevcut. Bu özellik iPhone için yeni olacak. Küçük bir plastik parçasını kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağından, uluslararası olarak daha rahat seyahat etmenizi sağlar ve aynı anda iki sayıyı aktif tutabilirsiniz.


Yeni iPhone çift SIM kartı özelliğine sahip olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Pac-Man’ın Babası Hayatını Kaybetti Toplu SMS Fiyatları Neye Göre Değişir? Ford Trucks, 4S Plaza yatırımlarına  Mardin ile devam ediyor Google Partners Yaz Okulu Başlıyor Acun Google’dan Cezayı Yedi! Hacker Grubu 700.000’den Fazla Hesabı Satışa Çıkardı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır