ePTTAVM üzerinden e-tanzim ile nasıl alışveriş yapılır?

Ana Sayfa » Gündem » ePTTAVM üzerinden e-tanzim ile nasıl alışveriş yapılır?
ePTTAVM üzerinden e-tanzim ile nasıl alışveriş yapılır?

Enflasyonla mücadele amacıyla kurulan tanzim satış noktaları bu sefer de online’a taşındı.

Tanzim satış yerleri arasına bir yenisi daha eklendi. ePTTAVM aracılığıyla satışı yapılan sebze ve meyvelerin vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördüğü belirtildi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan; “Proje kapsamında tarım ürünlerinin vatandaşımıza ulaşması sürecinde yaşanan aracı hizmet ücretlerini ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Tanzim satış çadırında domatesin 3 lira, patlıcanın 4,5 lira, biberin 6 lira, soğan ve patatesin de 2’şer liradan satışa sunulduğuna dikkati çeken Pakdemirli, vatandaşın da bu fiyatlardan son derece memnun olduğunu vurguladı. Şu an ePttAVM üzerinden e-Tanzim satışlarının başladığını da belirtelim.

ePttAVM’de havuç, ıspanak, maydanoz, salatalık, biber, patlıcan, soğan ve patates olmak üzere toplamda 8 ürün bulunuyor. Tek bir kullanıcının her ürün için 3’er kilogram hakkı olduğunu da belirtelim. ePttAVM’nin web sitesinde yer alan bilgilere göre söz konusu kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar sürecek. Kaç kilo ürün aldığınız ile doğru orantılı olarak artan bir kargo ücreti olduğunu da belirtmekte fayda var.

EPTTAVM GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ePTTAVM üzerinden e-tanzim ile nasıl alışveriş yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Youtube’a Yüklenen İlk Video Fortnite Party Royale E3 fuarına hazırlanıyor YAZGİG’17 İçin Kayıtlar Başlıyor Snap Spectacles ürününden dolayı 40 milyon dolar kaybetti Apple Music 38 milyon aboneye ulaştı Wi-Fi den 100 Kat Daha Hızlı Li-Fi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır