YouTube’da Sadece 7 Ayda En Çok İzlenen Video Oldu

Ana Sayfa » Gündem » YouTube’da Sadece 7 Ayda En Çok İzlenen Video Oldu
YouTube’da Sadece 7 Ayda En Çok İzlenen Video Oldu

İspanyolca şarkı YouTube‘da sadece 7 ayda dünyanın en çok izlenen videosu olmayı başardı.

Geçtimiz kısa bir süre önce popüler video izleme platformunda en çok izlenen video “See You Again” adlı şarkı olmuştu. Şarkı “Gangam Style” adlı şarkıyı geçerek yeni rekor kırmayı başarmıştı. Şimdi ise kısa süre içerisinde yeni bir rekor daha kırıldı. 1 yıldan kısa süre önce tahtı ele geçirerek yeni rekora imza attı.

YouTube’da sadece 7 ayda birçok rekoru kırmayı başardı!

Sadece 7 ayda YouTube platformunda en çok izlenme almayı başaran şarkı, kısa zaman içerisinde böyle bir rekor kırması ilgileri üzerine çekti.

Despacito adlı İspanyolca şarkı, geçtiğimiz günlerde dijital ortamda dünyanın en çok dinlenen şarkı olmayı başarmıştı. Başta Güney Amerika ve Avrupa olmak üzere son zamanlarda en popüler şarkı oldu. Spotify gibi müzik platformlarda dinlenme rekoru kırarak en çok dinlenen şarkı unvanını elde etmişti. Bir önceki ilgili habere gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde birçok ülkenin top listesine girerek, en çok görüntülenen ve dinlenen şarkı olması herkesi çok şaşırtıyor. Hatta birkaç yıldır İspanyolca şarkıların ilgi görmesi ve bu şarkıyla birlikte sanatçıları İspanyolca bir şarkı yapmaya itebilir.

Şarkıya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 


YouTube’da Sadece 7 Ayda En Çok İzlenen Video Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Netflix dizileri 2019: En iyi Netflix dizileri tavsiyesi Netflix’e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geldi iPad Pro 2’nin Fotoğrafları İnternete Sızdı Instagram çöktü mü? Instagram neden çalışmıyor? (13 Temmuz 2018) Ücretsiz Adli Bilişim Kampı Başvuruları Başladı Twitter, ‘Yer İşaretleri’ özelliğini test ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır